Formula Hakkında

15. yıldır trafikte güvenle
2003 yılında Kartal Soğanlıkta işletmeye başladığımız Formüla Sürücü Kursuna 2014 yılında Kartal Kurfalı da açılan yeni şubeyle eğitim sektörüne hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kursumuz sektöründe öncü olmanın yanısıra , tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Her yıl düzenli olarak yapılan etkinlikler ile topluma bilinçli sürücü olma konusunda destek vermektedir.

Kursumuzda B (Manuel ve Otomatik vites) A1-A2 (motosiklet), B/D ( Otobüs) B (Engelli) sınıflarında sürücü belgesi alınabilmesi için sertifika verilmektedir.

Nasıl çalışırız ?

Soğanlıkta 17′ şer Kurfalıda 30 'ar kişilik klimalı ve doğal gazlı sınıflarda , profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim ile “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan kursumuz adaylarına son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Kursumuz bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları olmalarını sağlamayı birincil hedefi olarak benimsemiştir.
ŞİMDİ KAYIT OLUN

Koşulsuz öğrenci memnuniyetini ilke edinen kursumuz, klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi eğitim ortamı sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ