Formula Hakkında

post-img-03-01

20 yıldır trafikte güvenle

2003 yılında Kartal Soğanlıkta işletmeye başladığımız Formula Sürücü Kursuna, Kartal Kurfalı sonrasında Kartal Esentepe, Maltepe Fındıklı, Maltepe Merkez, Maltepe Cevizli ve Pendik SRC kursu olmak üzere açılan yeni şubeleriyle eğitim sektörüne hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Kursumuz sektöründe öncü olmanın yanı sıra, tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Her yıl düzenli olarak yapılan etkinlikler ile topluma bilinçli sürücü olma konusunda destek vermektedir.
Kursumuzda B (Manuel ve Otomatik vites) A1-A2-A (motosiklet) B/D (otobüs) sınıfları sürücü belgeleri ve tüm SRC belgeleri alınabilmesi için sertifika verilmektedir.

Nasıl Çalışırız?

Kurslarımızda 20'şer ve 30'ar kişilik klimalı ve doğal gazlı sınıflarda, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim ile "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan kursumuz adaylarına son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Kursumuz bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en öncelikli hedefi olarak görmektedir.

Vizyonumuz

news-img-01

20 ve 30'ar gruplarda uzman eğitmen kadrosu ile trafik kurallarının bilincinde sürücüler yetiştirmek hedeflenmiştir.

news-img-02

Sınav sonuçlarında yüksek başarı oranı yakalayarak, adaylarına son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmek amaçlamıştır.

news-img-03

Öğrenci memnuniyetini, klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü ve samimi eğitimi sağlamayı ilke edinmiştir.

Formula Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları, Kompedan İnş. Eğt. San. Tic. Ltd. Şti. 'nin alt kuruluşudur.